Žaliasis kokteilis

Pasigirsiu. Prieš beveik mėnesį sugedo telefonas, vėliau, po kelių dienų, sugedo fotoaparatas. Telefoną nusipirkau naują, fotikas, ačiū Dievui, turi garantinį ir dabar naudoju kitą, tokį didžiulį veidrodinį. Kaip ir viskas susitvarkė. Bet va vakar galutinai užsispyrė neveikti mano orkaitė. Supratau tik tada, kai pradėjau gaminti beprotiškai skanų persikų pyragą, visą procesą fotografavau, o jis paėmė ir neiškepė. Fail’as, nu. 

Ką dabar daryt reikės, tai net nežinau. Nes čia mano vienas reikalingiausių įrankių virtuvėj, o jei pirkti, tai pirkti tik gerą. Laiko turės nemažai praeiti, kol susitaupysiu tam. O kol kas, kol kepimo įrankio neturiu, bandysiu visokius receptus be orkaitės čia dėti. Kaip vakar savo Instagram minėjau, kad gavau dovanų iš “Dobele“ visokių makaronų ir kitų sveikų dalykų. Niekad jų produkcijos nebandžiau, tai išbandysim juos kartu, įvertinsim sąžiningai ir dar įkelsiu daug receptų su makaronais. Tada dar žadu be orkaitės desertų parodyti – nekeptą sūrio pyragą ar dar kažką. Žaisim. Gal Jūs kokių pasiūlymų turit?

O ši savaitė tai kažkokia gėrimų šiek tiek. Prieš kelias dienas gėriau Gaivinančią “Chai Masala“, šiandien – žalias, vitaminų kupinas kokteilis. Po dantistės procedūrų turėjau kurį laiką minkštą kaip baby food vartot, tai šie kokteiliai man tikras išsigelbėjimas. Sotu, gaivu, sveika ir man tai žiauriai skanu. Kokius vaisius turiu, tokius tik bžžžž ir sumalu, kokias tik žoleles turiu – irgi tik bžžž ir į kokteilį. Daug visokių variacijų jų turiu, bet šiandien bus pats paprasčiausias, kurį dažniausiai darausi, gerai?

Žaliasis kokteilis

Reikės:

  • Saujos špinatų;
  • Banano;
  • Obuolio;
  • Šlakelio citrinos sulčių;
  • Apelsino arba greipfruto (jei didelis, reikia tik pusės);
  • Mažo gabalėlio imbiero.
  1. Apelsiną ar greipfrutą ir imbierą nulupame, supjaustome kartu su bananu ir obuolių.
  2. Visus vaisius suberiame į blenderį, apšlakštome citrinos sultimis, sudedame špinatus ir plakame iki vientisumo. Jei kokteilis per tirštas, įpilame šlakelį vandens ir vėl plakame.

Skanaus!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s